Поиск

Стало відомо, скільки снігоприбиральної техніки працює на вулицях Києва

Сьогодні вулиці столиці від снігу розчищають майже 600 одиниць велико- та малогабаритної техніки. Комунальники наполегливо просять водіїв не залишати свої авто на узбіччях доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Стало відомо, скільки снігоприбиральної техніки працює на вулицях Києва

1 грудня для прибирання снігу у Києві задіяні 394 одиниці спецтехніки та 61 бригада з ручного прибирання комунальної корпорації «Київавтодор». Також до прибирання міста залучені 3774 працівники комунальних житлово-експлуатаційних дільниць та 171 одиниця техніки ЖЕДів. Роботи тривають одночасно в усіх районах міста.

Як зазначили у КК «Київавтодор», першочергово прибираються магістральні вулиці, мости й шляхопроводи, вулиці, якими курсують маршрути громадського транспорту. Наступні у черзі – вулиці районного та місцевого значення. Важливо, що кожна одиниця спецтехніки має свій маршрут прибирання, визначений у технологічній картці, яку має кожен водій.

Окрема увага під час снігопадів приділяється безпечному пересуванню пішоходів. Малогабаритна техніка та бригади з ручного прибирання проводять обробку посипальними матеріалами та прибирання від снігу пiдходiв до наземних та підземних пішохідних переходів, сходових маршів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують столичні дорожники.

Комунальна корпорація «Київавтодор» наполегливо звертається до власників транспортних засобів з проханням не залишати свої автомобілі на узбіччях вулиць і доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Нагадаємо, у Києві найближчим часом очікуються сніг та ожеледиця.

Комментарии