Пошук

Стало відомо, скільки незаконної реклами демонтували у Києві

Протягом вересня у столиці демонтовано 2086 незаконних рекламних засобів (РЗ), серед яких 1455 одиниць демонтували їхні власники.

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на прес-службу КМДА.

- Так, було демонтовано наступні типи РЗ у кількості: банер – 509; вивіска – 697; електронне табло – 34; елементи благоустрою – 1; конструкція на даху – 13; кронштейн – 241; лайтпостер, що стоїть окремо, – 4; лайпостер на фасаді – 101; прапор, прапорець – 10; тимчасова виносна спеціальна конструкція – 298; транспарант-перетяжка над вулицею – 1; транспорт – 38; тумба, що стоїть окремо, – 39; холдер – 35; щит на фасаді – 6; щит, що стоїть окремо, – 58, - йдеться у новині.

Нагадаємо, що нові Правила розміщення рекламних засобів у Києві (стосуються всіх типів реклами, у тому числі й фасадної) уточнюють дозволені та заборонені формати конструкцій і їхні розміри. Кількість нульових зон, де реклама заборонена зовсім, теж збільшена.

Особлива увага приділена безпеці пішоходів і водіїв – рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішохідному руху та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП тощо.

Окрім того, згідно із документом, у розміщенні рекламних конструкцій має використовуватись радіальний підхід із відстанями від 40 до 150 метрів залежно від їхнього розміру: між найменшими форматами (сіті-лайтами) від 40 метрів і до 150 метрів між великими форматами (біл-бордами).

Нагадаємо, що Київ посів 75 місце в рейтингу найдорожчих міст світу.

Комментарии