Поиск

Стало відомо, скільки людей постраждали під час акцій протесту у Франції

Як повідомив міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер, під час масових заворушень постраждали більше 400 протестувальників та 28 правоохоронців.

Про це пише Соцпортал, посилаючись на УНН.

- Всього в 2034 акціях взяли участь 287 710 протестувальників. При цьому постраждали 409, з них 14 перебувають у важкому стані. Серед поліцейських, жандармів і співробітників пожежної служби постраждали 28 осіб, деякі отримали важкі поранення, - розповів міністр в ефірі радіостанції RTL.

Міністр розповів, про те, що в багатьох місцях акції протесту супроводжувалися розпиванням алкоголю, бійками і навіть різаниною. У столиці Франції маніфестанти навіть зробили спробу штурму будівлі Міністерства внутрішніх справ.

За словами Кастанера, в ніч з 17 на 18 листопада понад 3-х тисяч співробітників екстрених служб несли службу для протидії протизаконним діям маніфестантів. Зараз, за даними міністра, акції тривають в 150 місцях. Учасники акцій перекривають для проїзду деякі ділянки французьких доріг.

До акцій протесту привело оголошення про підвищення з 1 січня 2019 року цін на бензин і дизельне паливо. Очікується, що вартість літра бензину зросте на 3, а дизеля — на 6,5 євроцента. Однією з причин зростання вартості палива є, запроваджений урядом, екологічний податок на викид парникових газів. Влада Франції заявили про наміри зберегти податок.

скільки людей постраждали під час акцій протесту у Франції

Нагадаємо, Януковича з тенісного корту відвезли до реанімації.

Комментарии