Поиск

Стало відомо про ще одне незаконне будівництво житлового комплексу у Києві

У Голосіївському районі Києва відбувається незаконне будівництво житлового комплексу.

Про це повідомила депутат Київради від ВО Батьківщина Тетяна Меліхова. За її словами, про це розповіли мешканці Голосієва у своєму зверненні.

- У нас загострюється ситуація з незаконним будівництвом житлового комплексу за адресою: проспект Науки, 66-70 у Голосіївському районі м. Києва.. Прийшли люди Войцеховського і через одного з депутатів Київради хочуть передати недобуд у комунальну власність Києва. Поможіть!, - процитувала вона.

За її інформацією у Департаменті містобудування та архітектури встановлено, що це будівництво має ознаки самочинного будівництва.

Відтак, Державне підприємство "Спеціалізована організація-центральна служба будівельної експертизи" виявила прямі порушення вимог ДБН.

Крім того, ДП "Укрдержекспертиза" відкликала позитивний висновок і вважає його скасованим.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України скасувала дозвіл на виконання будівельних робіт.

Прокуратурою Голосіївського району відкрито кримінальну справу про підроблення проектної документації тощо.

- Приватна забудова поруч з будівництвом (будинки по вул. Адмірала Ушакова, 19-39) потрапляє у зону вітрового підпору. Це може бути смертельно небезпечно для мешканців будинків через «перекидання» або зникнення тяги у газових колонках та котлах, - відзначила вона.

Причина: не врахована зсувонебезпечна ситуація для мікрорайону, де у Микільській балці йдуть зсуви ґрунту, а ділянки вздовж вул.. Адмірала Ушакова № 24-26, що прилягають до яру, визнано такими, що потребують укріплення.

- Це лише маленька частина порушень, про які мені розповіли кияни. Як і просить громада, я пишу звернення у профільні установи, щоб будівлю не приймали до комунальної власності. Крім того, звертатимуся до голови земельної комісії з проханням розглянути це питання на найближчому засіданні та створити робочу групу заради його вирішення. А також до комісії з питань власності з проханням не приймати рішення про передачу до комунальної власності Києва цей об'єкт до переробки проекту та приведення його до законного вигляду: з обмеженням висоти до 7 поверхів та прибрати 5-ту секцію всередині забудови, - виснувала вона.

Комментарии