Поиск

Стало відомо, коли в Україні будуть судити Жириновського

Перше судове засідання призначене на 4 лютого 2019 року. Одіозному російському політику загрожує 12 років позбавлення волі за фінансування терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР».

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Главком.

в Україні будуть судити Жириновського

Шевченківський районний суд Києва призначив засідання на 4 лютого 2019 року у справі з обвинуваченням трьох депутатів Держдуми Росії Володимира Жириновського, Михайла Дєгтярьова й Олексія Діденка за ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 258-5 КК України («Фінансування тероризму»). Головуючим у цій справі є суддя Андрій Трубніков,

Інкриміновані депутатам Державної Думи Російської Федерації кримінальні правопорушення передбачають покарання від 10 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Українське слідство звинувачує Жириновського, Дєгтярьова і Діденка у фінансуванні та підтримці самоназваних «ЛНР» та «ДНР». Так, Жириновський, перебуваючи на території Москви, у березні-квітні 2014 року створив та очолив організовану групу, до складу якої увійшли окремі депутати Державної думи та члени Ліберально-демократичної партії Росії. Вони збирали кошти з громадян РФ з метою профінансувати бойовиків.

Зокрема, на початку травня 2014 року луганські сепаратисти отримали від лідера ЛДПР Жириновського броньований автомобіль «Тигр», який провезли через український кордон під прикриттям 35 озброєних бойовиків.

Нагадаємо, у РФ хочуть перевірити, чи висаджувалися американці на Місяць.

Комментарии