Поиск

Стало відомо, яку інформацію про користувачів збирають інтернет-компанії

Деякі компанії читають особисту переписку і підслуховують розмови.

Стало відомо, яку інформацію про користувачів збирають інтернет-компанії

Інтернет компанії збирають про користувачів майже всю можливу інформацію. Найбільш обширно це робить Facebook, який збирає і зберігає всю доступну інформацію про користувачів, включаючи рівень доходу, расу, релігію, політичні погляди й уподобання про рекламу. Додатково, всі корпорації знають ваш номер телефону, електронну пошту, місцезнаходження і навіть типи використовуваних пристроїв. Про це повідомляє Сьогодні.

- Facebook надзвичайно агресивний в цьому плані. Ці дані можуть бути використані як рекламодавцями, так і третіми особами, – відзначили в компанії, яка орієнтується на забезпечення безпеки Security Baron.

Найменеше інформаціїї збирає Twitter. Для сервісу мікроблогів не потрібно вказувати імені, статі або дня народження, але Twitter вимагає номер телефону, адресу електронної пошти, часовий пояс, збирає інформацію про переглянутий контент.

Коли справа доходить до збору даних, то Google і Microsoft є найбільшими активними учасниками. Вони читають навіть особисту переписку і підслуховують розмови. Apple не так активно користується подібними зборами інформації.

- Завдяки тому, що голосовий помічник Cortana прослуховує, а Gmail переглядає всі електронні листи, правила вимагають від Google і Microsoft надавати їм доступ до невиправдано великої кількості конфіденційної інформації, – відзначили в Security Baron.

Про високі технології і підкорення космосу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии