Поиск

Стало відомо, яким чином космонавтів будуть захищати від радіації

Пристрій розробляється NASA і призначений для захисту космонавтів від шкідливого впливу радіації під час місій у глибокому космосі.

Нова технологія, яка реєструє сонячну радіацію в реальному часі і моментально прогнозуюче пов'язані з нею порушення в організмі, може захистити космонавтів під час місій в глибокому космосі.

Вчені кажуть, що сонячні протонні події, що відбуваються при викиді високоенергетичних протонів в космос під час вивержень на поверхні Сонця, піддають космонавтів небезпеці. Протони можуть проникати крізь стіни космічних апаратів і потім потрапляти в організм людини. Таке випромінювання здатне моментально спровокувати такі побічні ефекти, як нудота, зниження продуктивності та інші гострі радіаційні синдроми, а також серйозні захворювання: рак, некроз тканин, серцева недостатність і ураження Центральної нервової системи, - повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Naked Sciense.

У недавньому дослідженні вчені описують новий пристрій, призначений для захисту астронавтів від впливу радіації. Пристрій розроблений для майбутньої місії NASA Exploration Mission-1, при якій апарат Orion облетить Місяць для симуляції польоту в глибокий космос.

Розроблений мною інструмент буде конвертувати проведені вимірювання в дані, які ви дійсно хочете знати: по-перше, яку дозу отримає кожен орган. Наступний крок: знаючи дози, отримані органами, можна відповісти на питання, яку біологічну реакцію організму слід очікувати , – каже Крістофер Мертенс, фізик з Дослідницького центру NASA імені Ленглі і автор нового дослідження.

Як повідомляв Соцпортал, у NASA вирішили стріляти лазером по полярних льдах.

Комментарии