Поиск

Стало відомо, які партії активно проплачують рекламу за кошти платників податків

Радикальна партія Олега Ляшка, "Опозиційний блок" та "Батьківщина" активно купують рекламу на телебаченні за державні кошти.

Про це свідчать дані зі звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за ІІ квартал, передає Комітет виборців України на своєму сайті.

- Упродовж квітня-червня РПЛ загалом витратила 13,4 млн грн. Із них половину суми спрямовано на оплату рекламних матеріалів. Зокрема, за 4,7 млн партія оплатила рекламу на телебаченні, - йдеться у повідомленні.

Натомість "Опозиційний блок" витратив 15,7 млн, із яких 4,2 млн – на рекламу. Із них 3,2 млн спрямовано на рекламу на ТБ. Рекламні матеріали були куплені партіями за кошти, отримані із Державного бюджету України.

ВО "Батьківщина" загально витратила 31,9 млн, із яких 24,8 млн – на рекламу. Більшість витрат проведено за власні кошти партії. Однак частину реклами по ТБ партія оплатила за рахунок коштів державного фінансування. Також, хоч і в менших масштабах, оплачувала рекламу на ТБ за кошти платників податків "Самопоміч". Партія витратила на це 0,6 млн грн.

Як інформував Соцпортал, стало відомо, хто з нардепів цьогоріч скористався відпочинком "на халяву".

Комментарии