Пошук

Стало відомо, як виглядатиме архітектура на Марсі

На думку експертів, які займаються питанням колонізації Марсу, будівлі на Червоній планеті будуть зводити з піщаної породи.

Про це повідомляють aspekty.net, передає Соцпортад.

У той час як високі скляні хмарочоси створюють вражаючий образ, в суворих умовах Марса потрібно щось більш просте і набагато більш стійке.

Також марсіанським колоністам потрібна буде проста схема використання ресурси. З огляду на кількість ракетного палива, необхідне для переміщення кожного кілограма в космосі, підкорювачі Червоної планети не зможуть дозволити собі розкіш витрачати ресурси на будівництво. Є нове рішення — використовувати грунт з печер як основу для створення великих поселень.

Це означає, що марсіанська поверхня повинна бути заповнена функціональними будівлями, які будуть зручно розподіляти наявні ресурси і вписуватися в ландшафт.

Це також призведе до архітектури з більш утилітарною спрямованістю, оскільки людям необхідно уникати високих рівнів радіації і створювати прості системи життєзабезпечення.

На Марсі, де люди будуть боротися навіть за виживання, може знадобитися абсолютно новий тип архітектури. Дизайнерська студія Hassell розробила 3D-друковані середовища проживання NASA і тепер пропонує варіант будівель для майбутньої колонії на Марсі.

Про високі технології і підкорення космосу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии