Поиск

Стало відомо, як російські окупанти вербують терористів на Донбасі

Російсько-окупаційні війська вирішили скористатись так званим хлібним перемир'ям, аби завербувати в свої лави нових бійців,

Шукають їх просто на кордоні. Знімають з потягів – і відправляють воювати проти українських військових. Під поодинокі постріли журналісти дісталися до позиції Королівської Бригади. Захисники Зайцевого кажуть, що зараз тут дуже тихо, у ворога проблеми і з мотивацією, і з особовим складом.

- Той підрозділ, який вміє воювати, відійшов, а зайшли нові, не сильно мотивовані, які просто спостерігають за нами, – сказав військовослужбовець Королівської Бригади ЗСУ Рейв.

Підтверджують це і розвіддані, як розповів прес-офіцер бригади Назар Ільницький. Російсько-окупаційні війська, судячи з усього, згадали власні байки про мобілізованих з потягів нацгвардійців.

- Поки діє хлібне перемир'я, у них є можливість набрати новий особовий склад. Виловлюють людей просто на кордоні із Російською Федерацією. Тих, хто має бажання десь там поїхати в Росію, вони там з потягів чи з іншого транспорту забирають і відправляють сюди допомагати їх так званим захисникам, – розповів Назар Ільницький.

Попри це, ворог вгамовуватись не планує. Бійці кажуть, що ворог тут освоїв підступну, проте достатньо розумну тактику – вони стріляють по позиціях ЗСУ розривними кулями. Коли вони прилітають на українські позиції та розриваються, то відбувається білий спалах, і ОБСЄшні камери фіксують це як вихід з українського автомата.

Але бійці ООС запевняють і часто демонструють: якщо будь-які ворожі снайпери або ДРГ наважуються атакувати наших захисників, то залишають свої голови на українській землі.

Комментарии