Поиск

Стало відомо, хто з нардепів цьогоріч скористався відпочинком "на халяву"

У 2018 році в закладах, що перебувають в сфері управління Верховної Ради України, відпочили троє чинних народних обранців, а також двоє нардепів колишніх скликань.

Таку інформацію Комітет виборців отримав від апарату ВР у відповідь на інформаційний запит.

Зокрема, у 2018 році в санаторіях відпочивали разом із сім’ями народні депутати Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко (Народний Фронт). Також в них відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова та Ольга Гінзбург.

Минулого року в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири народні депутати восьмого скликання.

- Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним. Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу. Цього року із 423 депутатів в цих закладах відпочили лише 3 депутати. Така ж картина була минулого року, коли в санаторіях Ради офіційно відпочили 4 депутати, - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Нині в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства "Пансіонат матері та дитини "Таврійські зорі" та "Готельно-оздоровчий комплекс "Затока", що розташовані в м. Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща-Водиця" в м. Києві.

Як інформував Соцпортал, "Укроборонпром" не буде повертати борги Росії.

Комментарии