Поиск

Стало відомо, хто в Києві отримує найбільшу зарплату

Найбільше у Києві платять фахівцям з комп’ютерних систем.

Стало відомо, хто в Києві отримує найбільшу зарплату

За даними Київського міського центру зайнятості, найвище оплачуваною вакансією в Києві на сьогодні є посада інженера з комп’ютерних систем в представництві іноземної компанії.

Претенденту, який відповідатиме вимогам, роботодавець готовий платити 90 тисяч гривень на місяць. Цікаво, що вже тривалий час (понад півроку) вакансія залишається незаповненою. Кандидат на вакантну посаду має бути, висококваліфікованим фахівцем у вузькому напрямку комп’ютерних технологій.

Інженери з комп’ютерних систем є найбільш оплачуваною категорією працівників в столиці, які зі значним відривом випереджають інші – за даними Київського міського центру зайнятості, станом на 1 жовтня 2019 року, середньомісячна зарплата у них складає 47086 грн.

Далі, йдуть помічник судді (23000 грн.) та голова державного агентства (21005 грн.). Для низки категорій працівників зарплату обіцяють на рівні 20 тисяч: начальник лабораторії з контролю виробництва, монтажник зовнішніх трубопроводів, комплектувальник меблів, оббивальник меблів, чистильник димоходів та камінів, колорист (лакофарбові виробництва).

По 18 тисяч гривень можуть отримуватими шоколадник та оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Трохи менші статки можуть бути у старшого електромеханіка-командира (17668 грн.) та помічника керівника виробничого підрозділу (17000 грн.). У межах від 16000 до 17000 грн. знаходиться зарплата в майстра зміни, авторемонтника, газорізальника, механіка виробництва, начальника сектору, майстра зеленого господарства, електромеханіка з ремонту та обслуговування електронної медичної апаратури, ремонтника висотних частин будинків та машиніст автогрейдера.

Близько 16 тисяч гривень роботодавці обіцяють контролеру матеріалів та виробів, монтажнику систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації, по 15,5 тис. грн. - будівельному електромонтажнику та інженеру-програмісту. По 15 тисяч гривень буде зарплата в кріпильника, верхолаза, начальника відділу технічного контролю, начальника дільниці, головного конструктора, інженера та фахівця з пожежної безпеки, електромонтажника-налагоджувальника, електромонтер головного щита керування електростанцією, машиніста навантажувальної машини та кранового електрика.

Між іншим, за даними Держстату України, середня заробітна плата в Україні у серпні 2019 року склала 10537 грн, найвищою вона була в столиці - 15694 грн.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии