Стали відомі імена винних у трагедії під Волновахою

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Стали відомі імена винних у трагедії під Волновахою
13:42, 09.03.17
Україна 112

Заступник начальника Головного слідчого управління Служби безпеки України Віталій Маяков повідомив, що, до обстрілу пасажирського автобуса під Волновахою в січні 2015 р. причетні головний військовий комісар Пензенської області, полковник Анатолій Синельников і громадянин України, т. зв. військовий комендант Докучаєвська Юрій Шпаков.

"Нам вдалося отримати докази, що послужили підставою для отримання підозри окремим особам, а саме громадянину РФ полковнику Синельникову, і громадянинові України Шпакову. Шпаков керував безпосередньо артилерійським батальйоном, який вів обстріл, в результаті якого загинули люди, а Синельников обіймав посаду командира, куратора 5 армійської бригади і командував діями Шпакова", - розповів Маяков.

Повідомлення про підозру їм направлені поштою.

Шпаков зараз знаходиться на непідконтрольної території, в місті Донецьку. За інформацією прокуратури, раніше він мав відношення до збройних сил.

Нагадаємо, 13 січня 2015 р. на блокпосту Збройних Сил України поблизу Волновахи бойовики обстріляли рейсовий автобус, внаслідок чого загинули 12 і були поранені 19 мирних громадян.

Як повідомляв Соцпортал, Під Волновахою зник військовослужбовець-контрактник.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости