Поиск

Усього є 5 кримінальних проваджень. І за цими 5 справами робота слідчих триває під процесуальним керівництвом ГПУ

Служба безпеки України найближчим часом продемонструє результат у розслідуванні п'яти кримінальних проваджень, пов'язаних зі справою вбивства Катерини Гандзюк. Про це повідомив керівник Головного слідчого управління СБУ Богдан Тиводар в ефірі одного з телеканалів.

За його словами, крім кримінального провадження щодо вбивства Гандзюк, розслідується ще п'ять кримінальних справ, які пов'язані з нападом на активістку, а також з обставинами, що передували цьому.

"Усього є 5 кримінальних проваджень. І за цими 5 кримінальними справами робота слідчих триває під процесуальним керівництвом ГПУ. Можу вас запевнити, що найближчим часом у цих провадженнях будуть результати, і вони будуть оприлюднені", - заявив Тиводар.

За його словами, кримінальне провадження щодо Мангера зупинено.

"Мангер був затриманий і заарештований, але крім запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, судом було обрано альтернативу - заставу. 2 млн 600 тисяч, здається, були внесені, і Мангер вийшов на волю. Це рішення суду. Кримінальне провадження щодо Левіна і Мангера наразі зупинено. Мангер перебуває в Херсоні", - повідомив Тиводар.

Раніше генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що скоро оголосять важливу інформацію з розслідування нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии