Поиск

Спортивні змагання в Україні, які обов’язково треба відвідати

Цього року в Україні відбудуться молодіжний чемпіонат світу з танцювального спорту та чемпіонат Європи з боротьби на піску серед юніорів.

Цього року в Україні відбудеться чимало цікавих і захоплюючих спортивних заходів. Однак, серед них є такі, що виділяються і загальної маси та обов’язково мають привернути вашу увагу, повідомляє Соцпортал.

Молодіжний чемпіонат світу з танцювального спорту

На два дні Київ перетвориться на світову столицю танців, адже саме у столиці Україні відбудеться молодіжний чемпіонат світу з танцювального спорту. Протягом 19-20 жовтня танцювальні пари з більш, ніж 30 країн будуть дивувати вас запальними самбою і румбою та аргентинським танго. Усього в програмі змагань передбачено десять видів танців. Тож, боротьба за перемогу буде вестися не на жарт. Так само як вона велася за право приймати цей представницький танцювальний форум, адже до останнього не було відомо, де саме відбудеться чемпіонат, і чи відбудеться він у Києві.

Щодо перспектив українських танцюристів, то вони вже можуть похвалитися певними успіхами серед юніорів. А у жовтні прийде час молоді радувати своїми успіхами рідних вболівальників.

Чемпіонат Європи з пляжної боротьби серед юніорів та кадетів

Якщо ви не прихильник танців, а віддаєте перевагу єдиноборствам, тоді вам пряма дорога до Одеси, де з 9 по 11 серпня проходитиме Чемпіонат Європи з пляжної боротьби серед юніорів та кадетів

Це відносно новий для нас вид спорту вже включили до програми Всесвітніх пляжних ігор, які відбудуться у Сполучених Штатах Америки.

Тим більше, що у рамках Чемпіонату Європи відбудеться і відбірковий турнір серед дорослих на ці ігри.

Так що змагання обіцяють бути цікавим. Тим більше, що українські спортсмени не будуть пасти задніх, адже на всіх останніх турнірах наші пляжні борці виборювали декілька нагород.

Нагадаємо:

В Україні відбудуться чемпіонати світу з екзотичних видів спорту.

Комментарии