Поиск

Спіймай Неcсі. У Британії оголосили полювання на підводне чудовисько

Тисячі людей збираються на полювання за Лохнесським чудовиськом

У Фейсбуці активісти закликають людей приєднатися до пригоди - взяти участь у пошуку Лохнеського чудовиська. Вже близько 18 тисяч користувачів соцмережі заявили, що мають намір відправитися на пошуки чудовиська, а ще 38 тисяч подумують про те, щоб приєднатися. Про це пише британська ВВС.

Ідея була запозичена від кампанії "Взяти штурмом Зону 51", в рамках якої закликають тисячі людей одночасно увірватися на цю базу ВПС США, розташовану на півдні штату Невада і де, ймовірно проводяться військові експерименти, щоб дізнатися, чи не приховують американська влада правду про НЛО.

Розгорнута в Фейсбуці кампанія, що закликає якомога більше людей взяти участь в пошуках Лохнеського чудовиська, не на жарт стурбувала британське Національне королівське товариство порятунку на воді (RNLI). рятівники попереджають охочих до пригод: пошуки чудовиська можуть бути небезпечними, так як озеро дуже глибоке. Рятувальники (всі вони - волонтери) говорять, що не зможуть впоратися з інцидентами на воді, якщо на озері будуть тисячі людей, так як у них немає таких ресурсів, як у американської армії.

Представниця RNLI на озері Лох-Несс сказала: "Наш рятувальний катер Atlantic 85 дуже ефективний, але його одного недостатньо для такого скупчення народу", - попередила вона, додавши, що якщо забути про жарти про Лохнеське чудовисько, варто мати на увазі деякі факти про озеро.

Озеро дуже глибоке і в ньому досить холодна вода - середня температура якої всього 6 градусів Цельсія.

Погода на озері дуже мінлива, і хвилі іноді досягають чотирьох метрів у висоту. Крім того, оскільки озеро не солоне, то триматися на воді людині буде досить складно. Про це попереджають рятувальники.

Захід призначено на 21 вересня.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии