Поиск

Соціологи фіксують збільшення віри у жінку-політика

В останні дні січня політикум збурили результати соціологічного дослідження групи «Рейтинг».

вибори президента

За його результатами говорили всі національні телеканали, експерти та політики сперечались щодо його результатів. Справа у суттєвому посиленні позицій Юлії Тимошенко.

Тенденція до зростання віри у Тимошенко незмінна з грудня 2017 р. За цей період впевненість у її перемозі збільшилась понад удвічі: з 11% у грудні 2017 р. до 23% у січні 2019 р.

- Результат стрімкого зростання популярності легко передбачався. Оскільки, вона є тим політиком, що пропонує чіткий покроковий план наведення ладу в країні. До того ж, лідер «Батьківщини» надає рецепти, як протягом 5 років збільшити реальні зарплати українців до рівня зарплат у Польщі, - прокоментував політичний консультант, голова аналітичного центру ІНПОЛІТ Сергій Биков.

Повністю стратегію розвитку України Тимошенко презентувала на форумах у столиці, які відбувались з червня по грудень 2018 року.

- Це свого роду інструкція, як збагатити Україну, розроблена найвідомішими українськими фінансистами, економістами, філософами та правниками. Цю інструкцію можна виконувати вже сьогодні, було б бажання, - додав політконсультант.

Головна риторика Юлії Тимошенко: ліквідація монополій, зниження податків та виведення бізнесу з тіні – має наповнити бюджет грошима, які витрачатимуться на потреби людей, а не корупціонерів.

Сергій Биков переконаний: важливою складовою в ідеях Тимошенко є реформування медицини та впровадження справді швидкої медичної допомоги.

- Після так званої медичної реформи, викликати швидку майже неможливо. Непоодинокі випадки, коли диспетчери відмовляють у виклику карети медичної допомоги, якщо людина ще здатна ходити. Фактично, швидку медичну допомогу перетворено на щось середнє між таксі та ритуальним авто. Більше того, у каретах швидкої вже не працюють лікарі. Їх замінено парамедиками без вищої медичної освіти. На зустрічі із лікарями Юлія Тимошенко запевнила, що швидка має приїжджати на 100% викликів протягом 10 хвилин, а лікарі швидкої допомоги мають лікувати, а не тільки госпіталізувати хворих, - зазначив Сергій Биков.

Він впевнений, що проведена за американським зразком медична реформа призвела до зменшення кола осіб, що можуть отримати допомогу лікарів. Фактично, гроші виділяються на людей, які не хворіють, а за послуги спеціалізованих лікарів, окулістів, кардіологів, хірургів, людям доводиться платити із власної кишені. Таким чином, незахищені верстви населення, зокрема, пенсіонери, що потребують уваги лікарів лишились сам на сам зі своїми хворобами.

- Під час форуму «Нова соціальна доктрина», який було проведено за ініціативою Юлії Тимошенко 23 листопада у Києві, було озвучено план впровадження страхової медицини європейського зразка. За цим планом, роботодавці покриватимуть левову частку медичної страховки працівників та платитимуть менше податків, а пенсіонерам, дітям, інвалідам, студентам та іншим незахищеним страхування забезпечить держава. Маючи медичну страховку, кожен громадянин України тримає необхідні медичні послуги там, де це зручно та якісно. Впровадження страхової медицини призведе до ефективного розподілу грошей МОЗ, збільшення зарплат лікарів та поліпшення здоров’я українців, - наголосив політконсультант.

Сергій Биков запевняє: всі ці плани може взяти на озброєння кожен політик, що прагне повернути владу народу та працювати для людей. Але, сьогодні про цей план говорить лише одна жінка – політик.

Довідково:

у матеріалі наведено інформацію про результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». У ході дослідження було опитано 6 000 громадян України, віком від 18 років і старше, методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 1,3%. Терміни проведення дослідження: 16-24 січня 2019 р. по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим.

Комментарии