Пошук

Сьогодні у Києві на Хрещатику відбудеться ралі «Столиця»

Сьогодні у Києві на Хрещатику відбудеться урочисте відкриття Чемпіонату України з ралі. Спершу о 15:00 киян та гостей міста запрошують на виставку автомобілів, а о 19:00 розпочнеться урочистий етап – ралі «Столиця».

Сьогодні у Києві на Хрещатику відбудеться ралі «Столиця»

Про це повідомляє прес-служба КМДА, передає Соцпортал.

13 квітня із 15:00 до 21:00 на Хрещатику відбудеться урочиста частина етапу Чемпіонату України з ралі – ралі «Столиця». Відповідну ініціативу громадської організації «Київський міський автомотоклуб» підтримано розпорядженням КМДА № 664 для популяризації та розвитку фізичної культури і спорту.

У зв’язку із цією подією з 13:00 13 квітня до 03:00 14 квітня заборонено рух усіх видів транспорту для монтажу та демонтажу сценічних конструкцій на Хрещатику – від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної.

На час проведення ралі також змінить роботу наземний пасажирський транспорт (маршрути якого проходять цими вулицями).

Як зазначають організатори ралі, у центрі столиці зустрінуться кращі автоспортсмени країни. О 15:00 там відкриється виставка спортивних автомобілів, о 19:00 – розпочнеться урочисте відкриття змагання.

Чемпіонат України з ралі – це класичне ралі, яке передбачає змагання екіпажів, на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту і людей, на час проведення гонки. Змагання проходять з 1999 року.

Оперативні новини столиці читайте в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Комментарии