Поиск

Слуга народу обирає прем'єра: Тимошенко або Бойко, чи ще хтось

Дивний спосіб обрання прем'єра вибрали у Зеленського: вони пропонують невідомих нікому "фахівців". Одночасно спробують запитати українців хто це буде: Тимошенко, Бойко чи ще хтось.

глава штабу Олександр Корнієнко.

У команді президента України Володимира Зеленського запропонували внести в список кандидатів на місце прем'єр-міністра маловідомих фахівців, а також запитати думку українців.

З такою ініціативою в інтерв'ю "Українській правді" виступив глава штабу політсили, кандидат у народні депутати Олександр Корнієнко.

Ми ще людей запитаємо, кого вони хочуть бачити прем'єром. Може вони хочуть бачити Бойка чи Тимошенко, тому що їх в списку написали, а інших не написали.
Давайте напишемо ще кілька прізвищ маловідомих, але пояснимо, що це якийсь топ-менеджер всесвітньо визнаний, або професійна людина, яка вміє керувати.

За словами Корнієнка, в партії обговорюють не конкретну кандидатуру, а те, яким прем'єр повинен бути:

Це повинен бути технократ, відв'язаний від політики, але з проблемою контактів із політиками, або це буде політик із політичною відповідальністю, але з проблемою технократизму і управління. Можливо якийсь третій варіант. Тут треба дискутувати. Ми дискутуємо.

При цьому, про готовність стати наступним прем'єр-міністром заявив чинний глава уряду Володимир Гройсман.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии