Поиск

Склали рейтинг найкращих і найгірших для життя районів Києва

Найбільш комфортними для життя районами Києва мешканці столиці назвали Голосієво та Осокорки. Всій вибір кияни мотивували розвиненою інфраструктурою та зручними транспортними розв’язками.

Склали рейтинг найкращих і найгірших для життя районів Києва

Про це повідомляє UaInfo з посиланням на Domik.ua, передають Новини Києва. Соцпортал.

За результатами голосування інтернет-користувачів, звання найбільш комфортного для життя району столиці у 2018 році здобули два житлових масиви – Голосієво та Осокорки. Обидва набрали по 10% голосів.

За переможцями в рейтингу йдуть Поділ та Оазис на Оболонській набережній (6% голосів). Далі – Верхній Печерськ і Оболонь (5%).

Замикають десятку лідерів історичний центр Києва, Русанівка, Липки, Лук’янівка і Шулявка (4%).

Як випливає з повідомлень користувачів, мотивацією для вибору кращого району Києва стали: зручна транспортна розв’язка, об’єкти соціальної інфраструктури в пішій доступності і наявність у житловому масиві зелених зон відпочинку.

До списку аутсайдерів, що не набрали в опитуванні жодного голосу, потрапили такі житлові масиви: Чоколівка, Саперна Слобідка, Стара Дарниця, ДВРЗ, Бортничі, Караваєві дачі, Корчувате, Биківня, Першотравневий масив, Нова Будова, Феофанія, Позняки-північ, Лісовий.

Найімовірніше, на низький рейтинг цих мікрорайонів вплинула віддаленість більшості з них від центру міста, незадовільна соціальна інфраструктура та мала кількість нових житлових комплексів.

Нагадаємо, у Києві 40 станцій метро хочуть зробити доступними для малобільних груп населення.

Комментарии