Поиск

Силовики затримали маму та сина, які служили у збройних формуваннях «ДНР» (відео)

У 2014 році, коли російські бойовики окупували Слов’янськ родина приєдналася до ворожого збройного формування і несла службу на одному з блокпостів. Однак, після того, як українські війська звільнили місто, мати із сином зачаїлися, сподіваючись уникнути кримінальної відповідальності.

Співробітники військової контррозвідки СБУ зі складу Об’єднаних сил у взаємодії із співробітниками Слов’янського відділу Національної поліції України викрили та затримали сім’ю учасників незаконних збройних формувань «ДНР», які переховувались від правосуддя.

Силовики встановили, що мешканці Слов’янська - син та мати у 2014 році під впливом проросійської пропаганди добровільно приєднались до бандформування «ополчення Новоросії» та під керівництвом бойовика на ім’я Олександр, у числі озброєних осіб, несли службу на блокпосту в Слов’янську і здійснювали фільтраційні заходи.

З початком звільнення українськими військами міст від членів проросійських бандформувань, злякавшись кримінальної відповідальності учасники «сімейного підряду ополченців» закінчили кар’єру бойовиків та вирішили тихцем відсидітись вдома, - повідомляє прес-служба ООС.

За матеріалами військової контррозвідки СБУ стосовно вказаних громадян України відкрито кримінальне провадження та 10 серпня поточного року оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України – «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Наразі затримані співпрацюють зі слідством.

Як повідомляв Соцпортал, у бойовиків з «ЛДНР» помітили нове озброєння з Росії.

Комментарии