Siemens вимагає від РФ викупити скандальні турбіни

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Siemens вимагає від РФ викупити скандальні турбіни
12:41, 27.07.17
Укрінформ

У Німеччині очікують від російської влади вирішення ситуації з незаконною поставкою турбін німецького концерну Siemens до анексованого Криму.

Про це сказав в Берліні виконавчий директор Східного комітету німецької економіки Міхаель Хармс, передає "Укрінформ"

«Ми очікуємо, що проблема буде вирішена», - сказав Хармс.

На запитання, про те, яких кроків чекає Німеччина для вирішення ситуації, Хармс зазначив, що «все ще діє пропозиція Siemens викупити ці турбіни назад». Він «не зовсім розуміє», чому російська сторона відмовилася «від такого простого і вигідного всім сторонам легального вирішення проблеми». При цьому він визнає, що нині громадський резонанс вже настільки великий, що «певного негативного ефекту вже не уникнути».

Хармс зазначив, що Siemens припинив всі проекти з енергетичними компаніями з державною участю в Росії, це вимушений крок. Він нагадав, що компанія знаходиться в Росії вже 160 років, і назвав російський ринок «абсолютно ключовим» для компанії, яка дуже багато «локалізувала» на території РФ ринок не тільки турбін, а й трансформаторів, поїздів

«Компанія робить там фантастичний бізнес. І було б дуже шкода, якби цей (інцидент - ред.) завадило бізнесу», - сказав Хармс.

Згаданий скандал, визнав він, безумовно змусить інші німецькі компанії, які ведуть бізнес у Росії, насторожитися. «І це один з тих негативних ефектів, який вже настав», - сказав виконавчий директор Східного комітету німецької економіки.

Як повідомляв Соцпортал, сенат США погодив законопроект щодо санкцій проти РФ

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости