Поиск

Журналіст та телеведучий Савік Шустер має намір подати позов проти бізнесмена Ігоря Коломойського

Телеведучий Савік Шустер та український олігарх Ігор Коломойський посварилися під час прямого ефіру програми "Свобода слова" Савіка Шустера

Телеведучий нагадав, що 3 вересня 2015 року його студія підписала контракт з телеканалом "1+1", який діяв до кінця серпня 2018 року. Шустер зазначив, що після двох випусків його програму 18 вересня зняли з ефіру телеканалу.

"Я прийняв рішення подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї професійної придатності",– сказав Шустер.
"Ми продовжували за контрактом давали сигнал каналу "1+1", вони нас не випускали в ефір", – додав він.

В інтерв'ю "Українській правді" Ігор Коломойський заявив, що причиною цього стало те, то Шустер брав гроші з гостей за участь в програмі.

"Зробив одну передачу, а на другу "спалився" – взяв гроші. Умова була, що він не повинен брати гроші ні з кого. У якихось мерів. Два по п'ятдесят взяв. При чому одного ми підсунули спеціально",– розповів Коломойський.

Коломойський стверджує, що Шустер порушив контракт, отримавши передоплату за 10 передач вперед на 2,5 мільйона доларів.

Крім того, в ефірі "Свобода слова Савіка Шустера" продемонстрували відео з інтерв'ю лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка одній з українських телеведучих, де політик стверджує, що саме через його участь було прийнято рішення не пускати в ефір програму Шустера в 2015 році.

"Коломойський викинув Шустера з ефіру, тому що у нього був договірняк з Порошенком, бо я їхав на ефір... Це був день, коли затримали Мосійчука. І Шустер запросив мене на ефір, щоб я розповів свою правду, а не те, що показували в парламенті", – пояснив Ляшко.

За словами політика, на шляху в студію йому дзвонив Коломойський з проханням не брати участі в програмі.

"Я точно знаю, що Шустера викинули з ефіру через мене. По команді Порошенко", – додав лідер "Радикальної партії".

Після демонстрації відео Шустер повідомив, що Коломойський зателефонував в ефір. Варто відзначити, що раніше в цій же програмі бізнесмен телефоном брав участь в дискусії щодо ситуації з "Приватбанком".

"Ми з Вами будемо судитися", – сказав йому Шустер.
"Звичайно, будемо судитися. Ви тільки не лякайте мене судами. Де будемо судитися – в Італії чи в Україні?", – відповів Коломойський.

Під час словесної перепалки Коломойський назвав Шустера і співвласника студії Павла Єлізарова "хабарниками, які беруть за одну і ту ж роботу тричі".

У свою чергу Єлізаров уточнив, що сума позову проти Коломойського буде в розмірі 10 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии