Поиск

Штраф за спалення трави збільшать у 18 разів

Не палити листя та шини, не забруднювати повітря не лише димом, а й неприємними запахами відходів, а порушників — штрафувати і навіть саджати за ґрати.

Штраф за спалення трави збільшать у 18 разів

Група нардепів зі «Слуги народу» зареєстрували проект №2339, щодо збереження довкілля. В ньому ідеться про посилення відповідальності не лише за спалення сміття чи трави, а й за забруднення атмосферного повітря в принципі, повідомляє телеграм-канал "Блог юриста".

Методи захисту екології стандартні: підвищити штрафи, що накладаються за забруднення атмосферного повітря, порушення вимог пожежної безпеки та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.

Наприклад, у ст. 261 Кримінального кодексу санкції збільшено у 18 разів. Тож, якщо хтось зіпсує повітря без дозволу і це створить небезпеку для здоров’я оточуючих, штраф становитиме від 30,6 тис. до 61,2 тис. грн. Утім, ця стаття є у КК і сьогодні, проте навряд чи у судовій практиці знайдеться з десяток таких вироків.

Так само у 18 разів пропонують підвищити адміністративне стягнення за спалення листя чи сухостою. Штрафи становитимуть від 3060 до 6120 грн.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии