Поиск

Штраф за недоїдки: у чеському ресторані відвідувачів вчать відповідально ставитись до їжі

Чеський ресторан почав штрафувати відвідувачів за недоїдки у тарілках.

їжа, Чехія, штрафи,

Про це, посилаючись на «Vinegret.cz», пише УНН.

Заклад харчування у місті Добромержице (Чехія), який працює за принципом «їж, скільки хочеш», запровадив новацію – штрафи для відвідувачів за недбайливе ставлення до їжі.

«Шведський стіл у ресторані працює лише в обід. Вибір страв невеликий – кілька видів м'яса і гарнірів. Відвідувачі платять 97 крон за вхід, а далі можуть їсти все, що забажають, і необмежено. Після трапези тарілку слід віднести на кухню, і, якщо на ній щось залишиться, гостя попросять доплатити 50 крон», – ідеться в повідомленні.

Попередження про такі правила розміщена на вході в ресторан, а також безпосередньо в залі. Чеська торгова інспекція не вбачає у цій вимозі нічого протизаконного. Інспектори зазначили, що ресторан зобов'язаний наочно і доступно інформувати споживачів про чинні правила. Оскільки це було зроблено, претензій до рестораторів бути не може.

Водночас в інспекції наголосили: якщо клієнт відмовиться платити штраф за страву, яку він не зміг доїсти, то заклад харчування може вимагати виплату єдиним способом – через суд.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии