Поиск

Шарліз Терон розповіла, як набрала та скинула 20 кілограм

Голлівудська акторка Шарліз Терон розповіла, як набрала та скинула 20 кілограм задля ролі у фільмі "Таллі", де вона зіграла матір трьох дітей. Шарліз зважилася на цей крок, тому що хотіла краще зрозуміти головну героїню і випробувати те, що вона відчуває. Виявилося, що набір ваги –доволі складний процес. Про цей досвід актриса розповіла в інтерв'ю Entertainment Tonight Online.

-Я набрала 50 фунтів для зйомок в цьому фільмі, через це у мене почалася депресія. Вперше в житті я їла так багато перероблених продуктів і пила так багато солодких напоїв. Виявилося, що це не дуже весело. Ні, протягом перших трьох тижнів було весело – мені подобалося снідати фаст-фудом і пити два молочні коктейлі за раз. Але після трьох тижнів це вже не приносить задоволення. Їжа перетворюється в роботу. Я прокидалася посеред ночі, щоб поїсти – підтримувати таку вагу виявилося дуже складно, – розповіла Шарліз.

Акторка розповідає, що схуднати на 20 кілограм виявилося не менш складним завданням.Акторка після слуднення на 20 кг

-Я пройшла через пекло. Це був дуже, дуже довгий шлях. На схуднення мені було потрібно півтора роки. Я переживала і не могла зрозуміти, чому це все відбувається так повільно. Коли мені потрібно було схуднути після зйомок фільму "Монстр", я просто не їла 5 днів, і швидко скинула зайві кіолограми. Але тіло в 27 років веде себе трохи інакше, ніж в 43 роки, і це потрібно розуміти, – розповіла Шарліз.

Як повідомляв Соцпортал, Голлівудська актриса похвалилася українським борщем.

Комментарии