Поиск

Сергія Бубку переобрано президентом НОК України

Президентом Національного олімпійського комітету України на наступні чотири роки було переобрано Олімпійського чемпіона Сергія Бубку.

Таке рішення прийнято 21 грудня 2018 року під час ХХХІІІ звітно-виборної Генеральної Асамблеї НОК України, що пройшов у Конче-Заспі, зазначає Соцпортал з посиланням на Національний олімпійський комітет України.

Сергій Бубка очолює Національний олімпійський комітет України з 2005 року.

Також в ході концеренції були обрані віце-президенти, склад Виконкому та ревізійної комісії НОК України. У роботі Асамблеї взяли участь атлети-олімпійці, керівники національних федерацій, регіональних осередків Олімпійського комітету, фізкультурно-спортивних товариств, представники громадських та державних організацій. Відзначимо, після завершення успішної спортивної кар'єри уславлений Олімпійський чемпіон, багаторазовий чемпіон та рекордсмен світу зі стрибків з жердиною Сергій Бубка ефективно працює на посту спортивного управлінця. Він входить до керівництва світового спорту, будучи членом Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету та першим віце-президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Нагадаємо, у Києві гідів навчають обслуговувати туристів.

Комментарии