Поиск

Сергій Кривоніс: ЗСУ здатні протистояти вторгненню Росії

Незважаючи на спроби показати "слабкість ЗСУ" у протистоянні агресії Росії, ЗСУ успішно протистоять колаборантам та російським найманцям. Про це сказав Сергій Кривоніс.

Сергій Кривонос

Сергій Кривоніс, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони сказав:

Армія готова протистояти. Вона має великий досвід, вона має достатньо високий рівень професіоналізму і патріотизму і в змозі дати відсіч спробам Росії розгойдати ситуацію всередині країни. З початку війни об'єктом інформаційної атаки з боку Російської Федерації є і населення України. Ми розглядаємо... питання про подолання активної інформаційної операції з боку РФ на населення України. І головне завдання інформаційної операції – розгойдати ситуацію всередині країни руками і мозком самих українців. І це чітко треба розуміти кожному українцю.

Заступник Секретаря РНБО також не виключив можливе втручання РФ у роботу енергетичної системи України за допомогою кібератак.

Далі Кривонос сказал:

Ми ще перебуваємо в тому стані, коли наша енергетична залежність від Росії ще існує і вона може впливати. Ррозроблені заходи, які дозволять значно мінімізувати подібні ризики.Розроблені певні кроки, які при реалізації вже новим керівництвом, новою командою можуть ці спроби значно зменшити. Будемо сподіватися, що підбір людей в команді нового президента буде професійний.

Кривонос наголосив, що вибори показали, що преса формує громадську думку в Україні, настільки сильно, що може спотворити реальну картину сили ЗСУ, а весь характер війни показав протилежне - силу ЗСУ.

Нагадаємо, що 4 березня президент звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО і голови міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Раніше команда журналістських розслідувань Bihus.Info опублікувала матеріал Лесі Іванової про масштабні розкрадання в "Укроборонпромі", до яких причетні посадові особи, наближені до президента Петра Порошенка. Зокрема, перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор з бізнес-партнерами Віталієм Жуковим й Андрієм Рогозою, а також нинішній голова "Укроборонопрому" Павло Букін.

7 березня співробітники НАБУ провели обшуки у Олега Гладковського та його сина Ігоря в рамках розслідування розкрадань в оборонній сфері. Також провели обшуки у інших фігурантів справи – Жукова та Рогози.

Комментарии