Поиск

Серед вже зареєстрованих та потенційних кандидатів у президенти - 14 нардепів - КВУ

Комітет виборців України оцінив роботу 14 чинних народних депутатів серед вже зареєстрованих та потенційних кандидатів у президенти.

Роботу оцінювали за результатами чотирьох років за такими критеріями як відвідування пленарних засідань Верховної Ради, участь в голосуваннях та активність законодавчої роботи. Про це йдеться на офіційному сайті КВУ, інформує Соцпортал.

Так, за даними дослідження дванадцять політиків систематично ігнорували голосування, троє – майже не з’являлися в Раді, четверо – так і не стали авторами жодного прийнятого закону.

Серед вже зареєстрованих та потенційних кандидатів у президенти - 14 нардепів

Майже в усіх кандидатів низькі показники участі в голосуваннях. Найвищий результат у Віктора Кривенка, який взяв участь у 55% голосувань парламенту (натискав "за", "проти", "утримався"). В Олега Ляшка показник 50% голосувань. Ольга Богомолець долучилася до 37% голосувань. Найнижчий результат в Євгена Мураєва, який взяв участь лише в 2% голосувань Ради.

- За чотири роки було проведено 15,5 тисяч голосувань. Частина кандидатів майже не з’являлися на пленарних засіданнях Ради. А. Білецький був письмово зареєстрований лише на 17% засідань, Є. Мураєв – 29%, О. Вілкул – 47%. У О. Богомолець показник на рівні 66%, Ю. Тимошенко – 78%, - зазначили в Комітеті виборців.

За цей час деякі політики так і не стали авторами жодного прийнятого закону. Це стосується М. Добкіна, О. Вілкула, В. Новинського та Є. Мураєва. У А. Білецького один прийнятий закон, Ю. Бойка – два, О. Ляшка – 54. При цьому майже всі політики зареєстрували значну кількість законопроектів. Так, Юлія Тимошенко подала понад сотню законопроектів. Загалом ВР було прийнято 890 законів.

Нагадаємо, свято продовжується: у Києві жителі не охоче здають на утилізацію ялинки.

Комментарии