Поиск

Щоб придбати власне житло в Україні, знадобиться від трьох до дев'яти років

Для того, щоб придбати власне житло українцям доведеться витратити від 3 до 9 років. Купити квартиру можна завдяки заробіткам за кордоном, або ж іпотечним кредитам в банку.

Такого висновку дійшли ескперти, які проаналізували ринок нерухомості. Про це інформує Соцпортал з посиланням на businessua.

Також на тривалість впливає новизна квартири і середня зарплата. Найдорожчі квартири в Києві, але і середня зарплата тут вища, ніж в інших областях. Так, на первинному ринку квартира обійдеться в 940 тис. грн, а на вторинному в 710 тис. грн. Враховуючи, що середня заробітна плата становить 13 614 тис. грн, то на нову квартиру доведеться відкласти 70 зарплат протягом 5 років і 8 місяців. На стару квартиру знадобиться 53 зарплати протягом 4 років і 4 місяців. Другим за дорожнечею є Львів. Тут середня ціна за нову квартиру становить 850 тис. грн, а за стару 740 тис. грн. Але середня зарплата у Львові значно нижча – 8 416 грн, тому на первинний ринок доведеться відкласти 101 зарплату, тобто 8 років і 4 місяці, або 88 зарплат, щоб придбати вторинну квартиру через 7 років і 3 місяці.

Нагадаємо, бранцям Кремля виплачуватимуть стипендію.

Комментарии