Поиск

Що готує нам новий сезон улюбленої студентами програми Work and Travel USA 2018?

Влітку 2017 р. в Україні радісно анонсували початок нового сезону популярної студентської програми культурного обміну Work and Travel USA 2018. В нашій країні програма існує вже понад 15 років, і більше 50 років — у всьому світі. Компанія Інтексчендж дуже вдячна студентам минулих років за плідну співпрацю і відкриває двері для нових учасників, які хочуть провести найяскравіші канікули у Сполучених Штатах Америки влітку 2018 року.

Перш за все нагадаємо, що для успішної участі у програмі потрібно бути студентом українського ВНЗ, навчатися на денному відділенні та знати англійську мову на середньому рівні. Більш детальна процедура та перелік вимог знаходяться на нашому сайті.

Важко знайти студента, який не мав би уяви про програму Work and Travel, особливо у часи сучасної, самостійної та розвиненої молоді.

Програма настільки щільно ввійшла до студентського життя, що майже кожен абітурієнт після вступу до університету одразу планує свою участь у програмі на майбутнє літо.

То що ж готує нам новий сезон та які поради допоможуть студентам на шляху до отримання заповітної американської візи?

Досвідчені ватовці знають, що останні роки Консульский відділ США був більш вимогливий до кандидатів на участь у програмі Work and Travel, але завзятість, цілеспрямованість і гарна підготовка допомогли сотням українських студентів отримати візи та насолоджуватися літом в Америці, створюючи власні яскраві історії.

У сезоні 2018 не стануть виключеннями вимоги до знання англійської мови на рівні Intermediate, серйозне ставлення до навчання та відповідальний вибір роботи в Америці.

Звісно, велика відповідальність покладається і на агенцію, з якою співпрацює студент. Невід’ємною частиною та запорукою успіху є підтримка майбутніх ватовців на всіх етапах програми.

Співбесіда в консульстві США — це вирішальний і самий важливий етап на шляху до американської мрії. Тому ми знаємо, як важливо допомогти студенту підготуватися до інтерв’ю на всі 100%.

Кожен новий сезон програми Work and Travel включає в себе англомовні курси інтенсивної підготовки до візової співбесіди в Консульстві США, які проводяться досвідченими викладачами.

Як результат, рекордно великий відсоток видачі віз (2015 р. — 95%, 2016 р. — 60%, 2017 р. — 70%) та позитивна динаміка і ріст потенційних учасників кожен рік.

На сторінках компанії Інтексчендж в Facebook та Instagram, кожен бажаючий може побачити безліч захоплюючих фотографій наших студентів, які проводять своє літо в Сполучених Штатах.

Незважаючи на деякі хвилювання та сумніви, новий сезон набирає обертів і тисячі українських студентів знову матимуть можливість здійснити своє відкриття Америки.

Варто тільки захотіти та почати діяти, а ми, знаючи всі тонкощі, з радістю допоможемо створити кожному студенту свою власну історію успіху!

Комментарии