Поиск

Що фігура людини може розказати про її здоров`я - цікаві факти

Медичні фахівці виділяють декілька типи людської фігури, які можуть багато чого розповісти про її здоров’я та спосіб життя.

Що фігура людини може розказати про її здоров`я - цікаві факти

До трьох основних типів людської фігури відносяться такі, як «яблуко», «груша» та «пісковий годинник», повідомляє Соцпортал.

Лише глянувши на вас, спеціаліст одразу визначить, в яких ділянках тіла у вас накопичується жир, що вам треба робити для того, щоб схуднути та від яких продуктів назавжди відмовитися у своєму раціоні харчування.

Тип фігури «яблуко»

У людей, яких відносять до типу «яблуко» зайва накопичується довкола талії. На думку медиків, саме в цій зоні збираються абдомінальні жири, які є досить небезпечними, адже можуть завдати істотної шкоди людським органам, що розташовані у цій зоні аж до розвитку раку.

Але є для яблук і хороша новина: вони швидко можуть втратити зайві кілограми завдяки фізичним вправам та правильному харчуванню. Зокрема, їм бажано відмовитися від солодкого, фруктів, макаронів та пива.

Тип фігури «груша»

У «груш», на відміну від «яблук» своя проблема: у них жир накопичується на стегнах та сідницях. Зайва вага в цій зоні дає значне навантаження на ноги і з роками може призвести до варикозу та різноманітних проблем із колінними суглобами.

«Грушам» дієтологи рекомендують також не вживати солодкого, а вживати більше м’яса, морепродуктів, фруктів, але лише у першій половині дня. Також їм радять пити більше води.

Тип фігури «пісковий годинник»

У чоловіків такий тип фігури називається «прямокутник». У таких людей жир накопичується одночасно і у верхній і у нижній частині тіла.

Якщо не вживати заходів, то такі люди обов’язково зіткнуться із серцево-судинними захворюваннями і навіть діабетом.

Людям цього типу фігури необхідно категорично відмовитися від кави, солодощів та смаженого і копченого м’яса.

Натомість вживати м’ясо курки, рибу, овочі та фрукти.

Нагадаємо:

Комментарии