Поиск

СБУ заблокувала доступ до 300 сайтів, які займалися російською пропагандою

Окрім цього, вжито превентивні заходи до 220 адміністраторів інтернет-спільнот у яких поширювалися матеріали деструктивного змісту.

Про це Соцпортал повідомили у прес-центрі СБУ.

СБУ заблокувала доступ до 300 сайтів, які займалися російською пропагандою

Слідчими підрозділами СБУ здійснюються досудові розслідування у межах 83 кримінальних проваджень стосовно власників та адміністраторів спільнот антиукраїнського спрямування, які свідомо поширювали заклики до повалення конституційного ладу і державної влади, масових заворушень та інших протиправних дій. У поточному році у межах цих кримінальних справ 23 особам було повідомлено про підозру та винесено 15 обвинувальних вироків суду.

Протягом 2018 року особливу увагу також приділено профілактиці правопорушень в інформаційній сфері. Зокрема, вжито заходи превентивного впливу щодо 220 адміністраторів Інтернет-спільнот, які поширювали в мережі матеріали деструктивного змісту на аудиторію понад 10 мільйонів Інтернет-користувачів.

Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ також заблоковано доступ до понад 300 Інтернет-ресурсів, які використовувались РФ у ході ведення гібридної війни проти України, а також міжнародними злочинними угрупуваннями для поширення деструктивного інформаційного контенту.

Нагадаємо, поліцейський застрелився під час несення служби.

Комментарии