Поиск

​САП веде розслідування відносно нардепа Юрія Корявченкова

Спеціалізована антикорупційна прокуратура зацікавилася народним депутатом від «Слуги народу» Юрієм Корявченковим. Це сталося після того, як у ЗМІ з’явилися публікації щодо оприлюднення аудіозапису розмови ймовірно Юрія Корявченкова з поліцією Кривого Рогу. САМ порушила досудове провадження.

САП веде розслідування відносно нардепа Юрія Корявченкова

Про таке йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури, передає «Радіо Свобода».

Як повідомив начальник третього відділу САП Василь Кричун, справу розпочали за ознаками пропозиції, обіцянки чи надання службовій особі неправомірної вигоди для неї чи третіх осіб за вчинення чи невчинення певних дій.

За результатами опрацювання повідомлень засобів масової інформації прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливого зловживання впливом народними депутатами України та іншими особами за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369-2 Кримінального кодексу України, – йдеться у відповіді.

Досудове розслідування ведуть детективи Національного антикорупційного бюро.

18 листопада народний депутат Анатолій Поляков, якого нещодавно виключили з фракції «Слуга народу», оприлюднив чотирихвилинний аудіозапис, на якому нібито Юрій Корявченков, відомий за сценічним псевдонімом «Юзік», розмовляє з керівником поліції Кривого Рогу і згадує місцевих політиків Юрія Вілкула і Костянтина Глібова. В розмові також кілька разів згадується Державне бюро розслідувань.

Юрій Корявченков підтвердив, що у вересні він дійсно спілкувався з правоохоронцями Кривого Рогу. За словами нардепа, розмова стосувалася боротьби з нелегальним гральним бізнесом та наркоторгівлею. При цьому Корявченков відкинув інформацію проте, що він погрожував залучити правоохоронні органи проти опонентів чинної влади.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии