Поиск

Салон краси під Києвом звинуватили у навмисному зараженні клієнтки

Мешканка Обухова Світлана Прядко переконана, що в Обухівському салоні краси «Вelle» їй внесли інфекцію.

Своїми переживаннями вона поділилася в групі Мій Обухів / Моя Обухівщина, передають місцеві Хроніки міста.

- Одразу попереджаю, що це не якийсь там наклеп, а просто мій крик душі! Я мешканка міста, мама маленької грудної дитини. Мова йде про те, що в одному салоні нашого міста під назвою «Вelle», в кінці серпня мені зробили процедуру педикюру, після якої я і досі не можу оговтатися, – розповіла вона.

За її словами, “вже на другий день на усіх пальцях почався запальний процес із подальшим нагноєнням у зоні нігтів”.

– До цього у мене були здорові пальці ніг. Я впевнена, що інфекцію мені занесли у цьому салоні, внаслідок чого почав прогресувати пароніхій (діагноз, поставлений хірургом ЦРЛ). Окрім цього, після відвідування майстра вищевказаного салону, у мене з’явилася проблема врослого нігтя на всіх 10 пальцях. Біль страшний. Навіть взуття не могла носити… . Про яку красу можна говорити? Мої спроби зв’язатися з майстром педикюру – (Ларісою), були безуспішними… То вона була на морі, то у відпустці, а коли виходила на зв’язок, то лише радила мені мазати пальці йоддицерином. Подібні поради я чула протягом вересня – жовтня. Але тим часом моя проблема ставала все гіршою… – відзначила потерпіла.

В результаті, за її словами, довелося не один раз звертатися до хірургів ЦРЛ.

– На сьогодні, мені вже зробили три операції з видалення гною, прийшлось видалити і кілька нігтів. Висновок лікарів щодо причини моєї хвороби – манікюр, виконаний з певними порушеннями, існує імовірність застосування нестерильних інструментів під час мого обслуговування. Фахівці, які бачили мої уражені інфекцією нігті, питали мене, чи не боюсь я взагалі залишитьсь без пальців? – спитала вона.

Комментарии