Поиск

Сакварелідзе заявив, що лідерам руху силовики намагаються зламати месенджери

Кілька днів поспіль нашим активістам приходять повідомлення про те, що хтось намагається зламати їхні месенджери. Це класика українського опозиційного життя, тут без слідкування і провокацій не можливо обійтись.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив екс-заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе.

-Покиньборода це наш знайомий. Він декілька разів виходив з нами на акції, брав участь у демонстраціях, був активним і таким залишається в нашому русі. Це треба запитати у поліцейських як вони його вистежили. Але хочу сказати, що там не було такої конспірації. А пошуками Саакашвілі займались всі правоохоронці і СБУ і МВС і ГПУ, –розповів гість програми.

Пан Сакварелідзе навів приклад, який ресурс був витрачений на слідкування на оперативну розробку за учасниками руху Саакашвілі.

-Протягом двох днів всім лідерам чомусь приходили повідомлення проте, що хтось з іншого телефона намагався зайти в їхній месенджер. Чомусь це повідомлення отримують лідери нашого руху різних рівнів, члени політради. Таке стеження це класика опозиційного життя в Україні. Тут без слідкування і провокацій не можливо обійтись, – переконаний колишній заступник Генпрокурора.

Як повідомляв Соцпортал, Саакашвілі розкритикував Порошенка за його промову.