Поиск

Саакашвілі запропонував, куди перенести президентську адміністрацію

Політик Міхеіл запропонував перенести адміністратиний центр з Києва в географічний центр країни - Шполу Черкаської області.

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбук"

- Ідея Зеленського про перенесення президентської адміністрації з Банкової - правильна. Я вважаю, що адміністративний центр взагалі потрібно перенести з центру Києва в чисте поле, в географічний центр країни, наприклад, місто Шпола Черкаської області. Витрати можна покрити продажем адміністративних будівель на аукціоні, а в довгостроковій перспективі країна виграє і фінансово, й політично. У виграші виявляться і кияни, у яких частково розвантажиться центр міста, - написав Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, вкрай важливо, щоб новий адміністративний апарат становив не більше 30% від сьогоднішньої його чисельності, а Верховну раду України потрібно скоротити мінімум у два рази. Це питання дуже легко пройде на всенародному референдумі.

- Для любителів порівнювати мою промову з промовою Остапа БЕндера про Нью Васюки, нагадую, що на відміну від літературного героя, я реально побудував новий адміністративний центр в географічному центрі Грузії - Кутаїсі, - зазначив Міхеіл Саакашвілі.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також

Комментарии