Саакашвілі натякнув на свої президентські амбіції у дивний спосіб

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Саакашвілі натякнув на свої президентські амбіції у дивний спосіб
12:36, 15.03.17
Михеїл Саакашвілі

Авторитетний американський журнал «Foreign policy» опублікував статтю-сценарій для світу на 2022 рік. У статті автор, думаю жартома, пророкує мені президентство в Українї, і зокрема такий сценарій, який я сподіваюся, ніколи не втілиться у життя.Ось уривок з цієї розлогої статті.

Про це повідомив Михеїл Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.

«... Навіть зараз, незважаючи на майже повне знищення ЄС, вторгнення в Естонію було б не більше ніж відблиском в очах російських військових стратегів, якби вони не скинули уряд України президента Михайла Саакашвілі в 2020 році. Через рік після повстання Майдану, післяреволюційний український уряд запросив зухвалого колишнього президента Грузії стати губернатором з’їденої корупцією Одеської області. У 2019 Саакашвілі почав несподівану кампанію за пост президента і став другим лідером в світі, після Симона Болівара, хто очолив більше однієї країни.

Скасування санкцій з боку Сполучених Штатів і ЄС роком раніше підбадьорило Москву, яка почала новий наступ незабаром після обрання Саакашвілі. Коли російські танки розгорнулися в бік Києва, Путін направив своїх генералів захопити грузин, які зайняли перше місце в списку ворогів російського президента після російсько-грузинської війни 2008 року. Путін давно роздумував над помстою: знайти його грузинських ворогів та повернути Саакашвілі в проросійський режим Грузії, звідки він був висланий майже десять років тому, - це здавалося найпринизливішою формою відплати.

Звичайно, спочатку його можна було відправити до Москви, де Саакашвілі був би відданий на милосердя кращих «слідчих» ФСБ в горезвісній в'язниці Лефортово, а потім розповів би про свої численні злочини на міжнародному телебаченні.Наступного дня, на прес-конференції Путін пожартував, що у нього нарешті буде можливість «підвісити Саакашвілі за яйця», одного разу в особистій бесіді він зізнався, що зробить те саме і з президентом Франції Ніколя Саркозі.

Коли сили, лояльні до українського уряду, відступили в західне місто Львів, давню колиску українського націоналізму, а тепер столицю нової, проєвропейської держави, до них приєдналися мільйони українських біженців, які рятувалися від перспективи відновлення російського правління. Розбудженого від п'яного ступору на своїй дачі в російському місті Ростов-на-Дону, самопроголошеного екс-президента Віктора Януковича посадили на російський літак, що прямував до Києва, де він «відвоював» свою позицію обраного лідера України. «Переворот в ЄС» - як він був названий, відповідно до різних думок починаючи від Укропу і закінчуючи Національним корпусом і лівими - був остаточно скасований»

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости