Поиск

Розсекречені подробиці: син Порошенка служив на Донбасі

Стало відомо, що син Порошенка Олексій добровільно пішов у військкомат. Потім він служив на передній лінії фронта командиром мінометного розрахунку.

Порошенко

Син президента Порошенко, Олексій, таємно воював на Донбасі в першій та другій лінії оборони, щоб не наражати на небезпеку батька і всю Україну.

Про це на сторінці у соцмережі повідомила його дружина Юлія, зазначивши, що їхньому сину Петру на той час було два місяці. Також вона опублікувала звернення обізнаного із ситуацією інсайдера:

Час, напевно, вже і мені проговоритися і розповісти про те, що знав ще з літа 2014 року. Тут все гранично просто. Син Порошенка Олексій сам, добровільно, пішов у військкомат і лише потім поставив перед фактом свого батька. Порошенко відмовляти сина не став, але пояснив йому, що якщо не дай Боже він потрапить у полон, це може стати важелем тиску не стільки на нього, скільки на всю Україну, оскільки сам факт полону сина президента і верховного головнокомандувача може стати найсильнішим деморалізуючим фактором на армію і населення країни.Що зробив Порошенко — документи прикриття для сина на інше прізвище. Щоб навіть товариші по службі не знали, хто він. Якщо не помиляюся, Олексій був командиром мінометного розрахунку і не в тилу. Мінометні розрахунки не по тилах і штабах сидять.

Також тепер відомо, що весь бруд про сімю Президента України спочатку зявлявся у ЗМІ Росії, а потім друкувався в Україні на протязі всього його президенства.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Комментарии