Поиск

​Розробити проєкт про заборону на перевірки ФОПів мають до кінця 2019-го

Володимир Зеленський видав указ, у якому зобов'язав Кабмін розробити законопроєкт про запровадження дворічної заборони (мораторію) на перевірки фізичних осіб-підприємців.

Розробити проєкт про заборону на перевірки ФОПів мають до кінця 2019-го

Про це повідомляє телеграм-канал "Блог юриста".

- До кінця року очікується розробка урядом проєктів законів щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємців, зокрема запровадження дворічного мораторію на проведення перевірок фізичних осіб – підприємців (ФОП) та пом’якшення їхньої відповідальності за порушення порядку подання звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, — йдеться у повідомленні.

Крім цього Зеленський доручив уряду до кінця 2019 року розробити програму заходів, які дозволять покращити позиції України у рейтингу легкості ведення бізнесу, який складає Світовий банк (Doing Business).

Заборона на перевірки ФОПів має пом'якшити перехід на повну фіскалізацію розрахунків, тобто застосування касових апаратів при розрахунках спрощенців. Останній має відбутися з 1 січня 2021 року відповідно до ухвалених парламентом законопроєктів.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии