Поиск

Російські куратори вирішили остаточно замінити місцевих бойовиків на військових ЗС РФ

У ході перевірок з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК командування ЗС РФ вирішило замінити бойовиків з числа місцевих жителів на кадрових військових з Росії.

Про це повідомляє ГУР України.

"Представниками Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ за результатами перевірок з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК надано звіти командуванню ЗС РФ, у яких констатується невідповідність займаним посадам офіцерів ланки “командир батальйону – командир взводу” з числа місцевих найманців за професійними, діловими та морально-психологічними якостями. У зв’язку з цим, рекомендовано здійснити заміну вказаної категорії кадровими офіцерами ЗС РФ. ", - повідомляє розвідка.

Зазначається, з метою підготовки “правового підґрунтя” для реалізації вказаних заходів представниками ФСБ РФ активізовано оперативно-розшукові дії, спрямовані на підготовку компромату на командирів з числа місцевих жителів і проведення превентивних дій з недопущення формування і поширення протестних настроїв серед особового складу, пов’язаних з “кадровими змінами”.

"Станом на 2 серпня ц.р. російським окупаційним командуванням вже зміщено з посад трьох командирів батальйонів зі складу 100 окремої мотострілецької бригади (Донецьк), 11 окремого мотострілецького полку (Донецьк) та 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ", - додає розвідка.

Як повідомляв Соцпортал, СБУ спіймала прокремлівського блогера-журналіста.

Комментарии