Поиск

Росія заочно арештувала трьох людей за зв’язки із «Правим сектором»

У Російській Федерації суд заочно заарештував трьох росіян за зв'язок з «Правим сектором».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Следкома РФ.

«За клопотанням слідства судом заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту щодо громадян Російської Федерації Ігоря Чудінова, Георгія Стоцького і Артема Скоропадського. В діях Чудінова і Скоропадського слідство вбачає ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.282.2 КК РФ (організація діяльності екстремістської організації), Стоцького — ч.2 ст.282.2 КК РФ (участь в діяльності екстремістської організації)», — йдеться в повідомленні.

На даний час, вони оголошені в міжнародний розшук.

Чудінов, будучи заступником командира одного з бойових структурних підрозділів Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», «брав активну участь в бойових діях проти мирного населення самопроголошених ДНР і ЛНР». Також повідомляється, що Стоцький «систематично брав участь у мітингах, демонстраціях та інших суспільно-масових заходах, вів пропаганду в мережі Інтернет», зазначили у Слідкомі РФ.

Щодо керівника прес-служби «Правого сектора» Скоропадського, в Слідчому комітеті РФ заявили, що він «систематично виступає у ЗМІ та в мережі Інтернет, а також на різних суспільно-масових заходах з пропагандою злочинної ідеології зазначеної організації».

Як повідомляв Соцпортал, Правий Сектор офіційно розпустив один з осередків.

Комментарии