Росія вимагатиме пояснень у Instagram після блокування акаунта Кадирова

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. Росія вимагатиме пояснень у Instagram після блокування акаунта Кадирова
19:45, 26.12.17
Guardian

Російські чиновники запросять у Facebook і Instagram інформацію про причини блокування акаунтів глави Чечні Рамзана Кадирова.

Кадиров вже звинуватив уряд США в тиску, після того, як його акаунти були заблоковані в суботу без пояснення причин, пише Guardian, зазначаючи, що США ввели фінансові санкції щодо Кадирова минулого тижня.

-Колишній бойовик, який наразі лояльний до президента Росії Володимира Путіна, є шанувальником соціальних мереж, зокрема, Instagram, які він використовував протягом останніх років для поширення ледь завуальованих погроз на адресу критиків Кремля, - зазначають журналісти Guardian.

За словами чеченського міністра з національної політики, зовнішніх зв'язків, преси та інформації Джамбулата Умарова, блокування акаунтів стала наслідком "диверсійної кібератаки". На думку чиновника, за рішенням про блокування стоїть Держдеп США.

Глава комітету Держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку Леонід Левін повідомив, що очікує публічних пояснень причин, через які Instagram заблокував акаунт глави Чечні Рамзана Кадирова. А представники Роскомнадзора підтвердили, що офіційно запросять відповідь від компаній.

Ні Instagram, ні Facebook станом на 26 грудня не прокоментували рішення про блокування акаунтів Кадирова. При цьому англомовний акаунт Кадирова в Instagram не заблокований.

Як повідомляв Соцпортал, Кадиров спростував причетність до вибуху у Києві.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости