Пошук

РНБО узгодила проведення всебічного аудиту «Укроборонпрому»

Олександр Данилюк подякував Дональду Вінтеру та американському уряду за надання кваліфікованої експертної допомоги у реформуванні військово-промислового комплексу України

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів координаційну нараду з питань реформування військово-промислового комплексу (ВПК), під час якої було досягнуто згоди з питання проведення всебічного аудиту ДК Укроборонпром. На нараді були присутні представники уряду США.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу Ради національної безпеки і оборони України.

Повідомляється, що ключовими темами наради стали процес реформування загальної системи управління в сфері ВПК, зокрема, ДК Укроборонпром.

Під час наради обговорювали процес реформування системи управління у сфері ВПК загалом та "Укроборонпрому“ зокрема. Йшлося про формування нової моделі державного управління в оборонній галузі.

За підсумками наради:

Ухвалили рішення про створення державного органа як акціонера ДК “Укроборонпром”.

Узгодили структуру та принципи формування і роботи наглядової ради держконцерну.

Досягли згоди і щодо питання проведення всебічного аудиту "Укроборонпрому".

"Укроборонпром” повинен стати прикладом ефективної системи управління державною компанією. Враховуючи специфіку, це має бути бізнес із чіткою основною місією – забезпечення українських військових усім необхідним, – наголосив секретар РНБО.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии