Поиск

Річард Бренсон представив люксові костюми для космічних туристів

Компанії Virgin Galactic і Under Armour презентували спільно розроблений космічний одяг для астронавтів. Костюм складається з базового шару для тіла, скафандра, взуття, тренувального костюма і куртки астронавта

В Нью-Йорку відбувся показ першої колекції для приватних космонавтів. Презентація пройшла на вертикальному подіумі в умовах невагомості. Серед моделей був глава Virgin Galactic Річард Бренсон в тому ж скафандрі, в якому він збирається в перший комерційний космічний політ.

«Мені подобається, як виглядає космічна одяг, і як він відчувається тілом. Мені також подобається той факт, що в наступний раз, коли я одягну його, я буду на шляху в космос», - сказав Бренсон.

У розробці костюма компаніям допомагали експерти: лікарі, тренери космонавтів, пілоти, дизайнери одягу і взуття, інженери і майбутні клієнти. Творці врахували всі умови, в яких виявляться астронавти. Тканина, наприклад, зможе підвищити кровотік під час польоту, регулювати вологість і температуру.

Скафандри пошиють індивідуально для кожного туриста; на них буде іменний бейдж і нашивкою з прапором країни. Внутрішня прозора кишеня призначена для фотографій близьких - вони будуть буквально близькі до серця.

Under Armour став технічним партнером Virgin Galactic по космічному одягу в січні 2019 року. Virgin Galactic планує стати першою компанією, яка зробить космічний туризм доступним. Поки не кожен собі може дозволити купити квиток - він коштує $ 250 тис.

Нагадаємо, що в січні 2017 року Virgin Galactic провела успішне випробування туристичного космічного корабля, а в травні 2018 року стало відомо, що Бренсон сам відправиться в політ.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии