Поиск

РФ закликає Україну визнати Крим російським для вирішення питання морських кордонів

Визнання Україною російського суверенітету над Кримом може посприяти вирішенню спору щодо морських кордонів: заступник міністра МЗС Росії.

РФ закликає Україну визнати Крим російським для вирішення питання морських кордонів

Заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко вважає, що визнання Україною російського суверенітету над Кримом може посприяти вирішенню спору щодо морських кордонів. Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ.

Заступник міністра зазначив, що переговори між країнами щодо встановлення морського кордону, розмежування в Азово-Керченській та Чорноморській акваторіях можливі у випадку відсутності невирішеного питання, яке стосується суверенітету або інших прав на материкову або острівну територію.

- Якщо посилання на дану процедуру означає готовність української влади визнати суверенітет Росії над Кримським півостровом, це, звичайно, могло б стати хорошою основою для врегулювання питання про морському розмежування між нашими країнами, - наголосив Руденко.

Він додав, що статус і режим Азовського моря визначений Договором про співпрацю, згідно з яким море і Керченська протока є внутрішніми водами обох держав.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии