Поиск

Режисер Джона Хілл зняв документальний серіал для Instagram про буллінг

У ньому взяли участь люди молодші за 25 років

Instagram випустив документальний серіал, в якому люди віком від тринадцяти до двадцяти п'яти років розповідають, як зіткнулися з буллінгом або самі брали участь в буллінгу. Режисером виступив Джона Хілл, який в минулому році випустив свій перший повнометражний фільм «Середина 90-х».

Подивитися серіал можна в акаунті Instagram в розділі IGTV.

Проект отримав назву «Un-filtered» ( «Без фільтра»). Поки вийшло чотири епізоди, в яких молоді люди розповідають, як зіткнулися з буллінгом через свою зовнішність, як дорослі впливають на сприйняття дитини оточуючих його людей, про недоречні жарти і право бути таким, яким хочеться.

«Я намагався створити умови, в яких молодих людей вислухають і почують. Хотілося б, щоб така платформа існувала і тоді, коли зростав я. Сподіваюся, це надихне молодих людей ділитися своїми історіями і почуттями і не відчувати себе таким самотніми», - розповів Джона Хілл виданню Variety.

Серіал став частиною програми Instagram по боротьбі з буллінгом. Також компанія також використовує штучний інтелект, щоб знаходити і видаляти образливий контент. Зараз соцмережа тестує кілька функцій щодо запобігання кібербулінгу - наприклад, попередження про неприпустимість висловлювань, коли користувач друкує коментар.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии