Пошук

Репресії в РФ: адвокатів не пускають до військовополонених моряків

Росія порушує Міжнародне право. Так вважають адвокати військовополонених моряків, яких не пускають в СІЗО, де моряків утримують.

Москалькова

Адміністрація СІЗО, де утримують українських військовополонених моряків, перешкоджає адвокатам у доступі до їхніх підзахисних.

Зокрема, адвокатка Анастасія Георгієвська каже:

Це не тільки порушення «прав адвокатів», але і кричуще порушення права на захист. З урахуванням того, що листи від мого підзахисного Володимира Терещенка навіть до мене не приходять з СІЗО «Лефортово». Телефонні дзвінки йому заборонені, побачення теж — я вважаю, що вже 3 тижні Володимир Терещенко знаходиться в стані incommunicado.

Адвокат Микола Полозов, додав:

Адміністрація СІЗО «Лефортово» допустила ситуацію при якій вкрай ускладнений доступ адвокатів для конфіденційного спілкування і роботи з підзахисними. Це є порушенням норм міжнародного гуманітарного права, зокрема Женевської конвенції.

Про систематичне порушення прав військовополонених заявив також адвокат Сергій Бадамшин. Він додав, що це безпосередньо стосується усіх підзахисних. Омбудсмен від Росії, Москалькова також не бачить ніяких порушень.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Комментарии