Поиск

Репресії Кремля: призначена нова експертиза полоненим морякам

Микола Полозов сказав, що російське слідство призначило нову експертизу українським військовополоненим морякам. Кремлівський режим затягує розгляд справи, тому що немає складу злочину.

військовополонені моряки

Крім того, моряків Кремль спробує засудити за кремінальними статтями, що протирічить всім міжнародним нормам. Тому що морки є військовополоненими, захопленими в бою з використанням гармат та кулеметів окупантів Криму.

За словами адвоката, у справі захоплених моряків слідчі дії тривають практично щодня. У справі захоплених російськими прикордонниками у Чорному морі наприкінці листопада 2018 року українських моряків призначено нову експертизу, повідомив на сторінці у Facebook російський адвокат Микола Полозов:

Всіх військовополонених та їхніх адвокатів слідство вже ознайомило з постановами про призначення технічної експертизи бойових модулів МБАК «Бердянськ» і «Нікополь». З кінця квітня і до досі проводиться ознайомлення військовополонених і їх захисників з постановою про призначення комісійної ситуаційної експертизи.

Він зазначив, що у справі захоплених моряків слідчі дії тривають практично щодня.

Нинішню експертизу Полозов назвав «ноу-хау» російського слідства».

Про Донбасс. Новости читайте в разделе #Окупація на Соцпортале.

Комментарии