Поиск

Рекрутери Microsoft назвали 5 правил ідеального резюме

В середньому HR-менеджерам потрібно 6 секунд для того, щоб зробити висновок про кандидата

Якщо ви хочете привернути увагу відділу кадрів, необхідно дотримуватись деяких правил складання резюме. Про них розповіли рекрутери компанії Microsoft.

HR-фахівці великих компаній регулярно переглядають десятки резюме. Більшість з них не проходять навіть перший фільтр. Через нестачу інформації або, навпаки, її надлишок, рекрутери відкладають в сторону документи багатьох кандидатів.

Для того, щоб ваше резюме викликало інтерес HR-менеджера, необхідно зробити його інформативним, лаконічним і незабутнім. Як? На це питання відповіли рекрутери Microsoft.

1. Переконайтеся, що документ виглядає красиво

Відформатуйте своє резюме таким чином, щоб воно було читабельним. Використовуйте гармонійні шрифти, намагайтеся виділяти важливу інформацію про свої професійні успіхи і досвіді. Подумайте про правильну розстановку пріоритетів - які саме блоки з відомостями про вас будуть важливі роботодавцю? Розмістіть їх логічно.

2. Напишіть вступний абзац

Коротко розкажіть про свої основні аспекти на самому початку резюме. Ні, це не про супровідний лист. Просто складіть коротку розповідь (буквально в кілька рядків) про те, чому саме ви потрібні компанії. Нехай він включає ваші основні компетенції і вказує, на що рекрутеру варто звернути особливу увагу.

3. Не перестарайтеся з навичками

Розповідаючи про свої навички в резюме, виділіть тільки ті, які здаються вам необхідними у конкретній роботі. Якщо ви, наприклад, маєте навички бухгалтера, навряд чи вони стануть в нагоді вам в роботі кондитера. Зосередьтеся на своїх головних уміннях і внесіть їх в резюме. Головне - нехай вони не займають занадто багато місця.

4. Не соромтеся розповідати про свої досягнення

Багато рекрутерів хочуть бачити, як ви проявили себе на свій минулій роботі. Можливо, вам вдалося продати кілька хороших будинків (або будь-яких інших товарів і послуг). Розкажіть про це! Не соромтеся уточнювати, яку користь ви змогли принести колишньому роботодавцю. Правда, не варто забувати, що мова йде про резюме - надайте факти.

5. Будьте простіше

Уникайте великих блоків тексту і концентруйтеся на головному. Пам'ятайте, що HR-фахівці приділяють резюме не надто багато часу. Ваше головне завдання - коротко і інформативно розповісти про те, що робить вас видатним кандидатом. Рекрутери Microsoft радять - «зосередьтеся на тому, що дійсно важливо».

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии